Warning: mysql_pconnect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /home/sk022500/www_vauu.eu/!zaloha2012/classes/basic.php on line 11
SQL/DB Error -- [
    Error while connecting to the database!
  1. Please, try again later.
]
[SQL: ]
VAUU - Drevené vane, Drevené umývadlá, Luxusné interiéry


English   Deutsch   Pусский язык
 
  Vauu

KVALITA A ĽUDSKÝ PRÍSTUP, KTORÝ VÁS OSLOVÍ

Za touto značkou stojí konkrétny človek, dizajnér a umelecký stolár Daniel Karpiš – NEOKARP, ktorý osobne zodpovedá za individuálny prístup pri tvorbe interiérov aj pre najnáročnejších klientov, od návrhu, výrobu až po realizáciu. Je to ponuka jedničných umeleckých diel, ktoré nezostárnu.
  • špeciálne interiéry na kľúč pre Vás
  • od návrhu dizajnu až po konečnú realizáciu
  • individuálny prístup
  • seriózne jednanie, profesionalita
  • na všetko dlhodobá záruka

Drevené umývadlá a drevené vane
Luxusné interiéry na mieru
Drevené obklady
Drevené doplnkyNeobvyklý luxus

"Drevo ako pretrvávajúci materiál pre ďalšie generácie. Dokonalá harmónia organického dizajnu z dreva, nadštandardnej kvality a neobvyklého luxusu."

Toto všetko je koncentrované do atraktívneho nábytku, ktorý lahodí ľudským zmyslom. Teplý pocit z dotyku dreva sme spriatelili s vodou. Výnimočnosť tohto diela najlepšie cítiť pri bežnom používaní. Firma VAUU, ktorá nadčasovým a aktuálnym dizajnom posúva celosvetovo hranice remeselnej zručnosti, funkčnosti a technologickej dokonalosti do umeleckého diela s historickou hodnotou.

Použitím najmodernejších technologií a kvalitných materiálov, spolu s detailným výberom drevnej hmoty zaručuje, že 10 rokov garancie našej spoločnosti je len začiatkom dlhej existencie kúpeľne, ktorá nikdy nezostárne. Za touto zárukou stojí konkrétny človek, dizajnér a umelecký stolár Daniel Karpiš – NEOKARP, ktorý osobne zodpovedá za individuálny prístup pri tvorbe interiérov aj pre najnáročnejších klientov bez obmedzenia hraníc. Láska k drevu, nápaditosť a novátorsky prístup k problematike spojenia dreva s vodou sú hlavným hybným motívom našej nadštandardnej a luxusnej ponuky.

Drevené kúpeľňové vybavenie firmy VAUU Vám pri správnom zaobchádzaní zostane dlho ako nové.

    Partners   Drevené vane, Drevené umývadlá, Luxusné interiéry   Karpis.sk   300percent.sk   |   Design by HypoStudio    System by Webkomplex